GUM-ART

Swoją działalność na rynku prowadzimy od 1981r zaczynając jako mała firma produkcyjno-handlowa.

Dzięki wysokiej jakości obsługi oraz oferowanych przez nas produktów powiększyliśmy swoją ofertę do kilku tysięcy pozycji. Naszym głównym celem jest wspieranie Polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej klasy produkty.

Wiodącym towarem firmy są Polskie produkty tj.: Grupy pompowe, Sprzęgła hydrauliczne, Sprzęgło-rozdzielacze hydrauliczne, rozdzielacze hydrauliczne kształtki mosiężne, rozdzielacze mosiężne, układy mieszające do ogrzewania podłogowego, wężyki w oplocie ze stali nierdzewnej AISI 304. Ponadto posiadamy szeroki asortyment artykułów armatury grzewczej i sanitarnej.

Naszymi klientami są hurtownie hydrauliczne, sklepy instalacyjne oraz mniejsi odbiorcy.

Nasz asortyment jest stale rozwijany. Skupiamy swą uwagę na nowinkach technologicznych jak i jakościowych. Staramy się aby marka GUM-ART była rozpoznawana w całej Polsce dzięki jakości i bezawaryjności.

Sprawdź naszą ofertę

Zadowolenie klientów podstawą naszej pracy.

Zaopatrujemy hurtownie, sklepy stacjonarne jak i klientów końcowych. Stały rozwój i poszerzanie naszej oferty armatury sanitarnej jak i grzewczej w głównej mierze to zasługa końcowych odbiorców, którzy są zadowoleni z naszych produktów.